Duygularınız mı Mantığınız mı Önde?

duygusal mısınız mantıklı mısınızDuygularınız mı Mantığınız mı Önde? testi ile günlük hayatta kararlarınızı mantığınızla mı yoksa duygularınızla mı aldığınızı öğrenebilirsiniz.  Duygularınız mı Mantığınız mı Önde? testinden gerçekçi sonuçlar almak için lütfen kendi durumunuzu ilişkin içten cevaplar veriniz. Bu testin sonucundan elde edilen bilgiler herhangi bir tıbbi tanı ve tedavi amacıyla kullanılmaz. Bu test genel bilgi verme amaçlı hazırlanmıştır.

 

 

Duygularınız mı Mantığınız mı Önde?

 1. Sevgilin seni aldattığı için ayrıldın. Ama o tekrar barışmak istiyor… 2. Sabah işe giderken yolda bir kaza olduğunu gördün… 3. Çok sevdiğin bir arkadaşınla yemek yiyeceksiniz. Ama arkadaşın son dakikada bir mazeret çıkartıyor 4. Hoş biriyle yeni bir ilişkiye başladın ama arkadaşların kendini fazla kaptırdığını söylüyor… 5. Hoşlandığın kişiyle aynı projede görev aldın... 6. İş için yurtdışına çıkman gerekti. Tamda o sırada bir çıkma teklifi aldın… 7. En yakın arkadaşının eski sevgilisinin senden hoşlandığını öğrendin… 8. Çok sevdiğin bir arkadaşının sevgilisinin, onu aldattığını öğrendin… 9. Sevgilin bir kavganızda sende görmekten hoşlanmadığı davranışlarını söyledi… 10. En yakın arkadaşının eski sevgilinle çıktığını öğrendin…Bu yazı 4801 kere okundu.
 • Site Yorum

6 adet yorum var.

 1. ummühan köse dedi ki:

  YORUMUNUZU BEKLİYORUM

 2. nofnes dedi ki:

  Cidden acimasiz oldugumu soylerler >^<

 3. kubra calay dedi ki:

  çok başarılı

 4. kubra calay dedi ki:

  iyi

 5. kubra calay dedi ki:

  çok seviyorum

 6. Soyad Ad dedi ki:

  Siklar cok az bune boyle daha ilk soruya cevabim cikar iliski yaşar aldatirim biraz farklilik koyun su testlere

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog