Hakkımızda

Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK koordinatörlüğünde, uzun yıllar farklı kurumlarda çalışmış uzman psikologlarca farklı ve kaliteli bir anlayışla hizmet vermek amacıyla 2012 yılında Ankara- Çankaya’da kurulmuştur.

Psikolojik danışmanlık ve psikoterapi konusunda hala ülkemizde net bir standart bulunmamaktadır. Net standartlar olmaması sebebiyle yeterlilik ve kalite konusunda birçok problem yaşanmaktadır. Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak size kurumumuzda çalışan psikolog ve psikiyatristlerin alanda çalışma yapma yeterliliğine sahip olduğunun güvencesini veriyoruz. Ayrıca aldığınız hizmetin kalitesi konusunda kaliteyi bir standart haline getirerek üst düzey bir hizmet veriyoruz.

Ayrıca yeni bir merkez açarken dikkate aldığımız en büyük önceliğimiz etik değerlerdir. Bu konuda – ülkemizde şu anda resmi geçerliliği olmasa da– biz Türk Psikologlar Derneği’nin etik kurallarına sıkı sıkıya bağlıyız.

Türk Psikologlar Derneği Etik Yönetmeliği (Görmek İçin Tıklayın)
Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog