İnsanları Okumakta Ne Kadar İyisin ?

İnsanları okumak, onların ne hissettiğini doğru bir şekilde yorumlamak yetenek ister. Peki sen bu konuda ne kadar yeteneklisin? İnsanları okumakta ne kadar iyisin testini çöz ve sonucu öğren. Haydi hemen teste başlayalım :))

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

İnsanları Okumakta Ne Kadar İyisin ? %%personality%% - %%quizname%%
Bu yazı 25973 kere okundu.
 • Site Yorum

11 adet yorum var.

 1. emrah dedi ki:

  Neden

 2. Deadpool dedi ki:

  Vay canina dedektif olmayi dusunuyomusun dedi!

 3. Betül dedi ki:

  Aaaaaa inanmıyorum dedektif olmalıymışım bence kesin olmalıyım 🙂

 4. Önder dedi ki:

  Sonuç

 5. Önder dedi ki:

  DOĞRULUĞU NE

 6. Rozita dedi ki:

  Neden bana bir jevab gostermiyor????

 7. semra dedi ki:

  ben
  Etrafında olan bitenleri çok iyi gözlemliyorsun ve içten gelen güçlü sezgilere sahipsin. İnsanların duygularını okuyabiliyor ve anlamlandırabiliyorsun. Bu özelliğin ya doğuştan geliyor ya da zamanında insanların duygularına dikkat etmen gerektiğini çokça tecrübe ettin. Hiç dedektif olmayı düşündün mü?

 8. Mücahide dedi ki:

  Herkese aynı sonuç mu çıkmış?

 9. alperen dedi ki:

  Çok iyi bir gözlemcisin dedi

 10. Bilge dedi ki:

  Benim hislerim cok kuvvetli ne zaman ne dusunsem yada ne hissetsem iyi yadakotu anında oluyor hatta saniyede oluyor boyle bi ozelligim oldugu icin bazen kendimden korkuyorum ama iyi bi yanida insanlari bu ozelligimle daha iyi anliyorum hatta kotuluk dusunen insanlari bile algilayabiliyorum insanlarin aklini okuyorumm.

 11. Sevda dedi ki:

  Detektif olmayı çocukken düşünmüştüm ama hayatimda 100% 80% karşimdeki tanidik bir insan olduğu zaman içindekileri anlayabiliyorum

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog