Kız Arkadaşı Köpeğinden Kurtulmasını Söyleyince Yaptığına Çok Şaşıracaksınız

Herkes hayvanları sevmeyebilir ama bazı insanlar da evcil hayvanları olmadan yaşayamaz. Getzen isimli adamın kız arkadaşı da hayvanları sevmeyenlerdendi. İlişkilerinin 4. yılında Getzen ve kız arkadaşı birlikte yaşama kararı almışlardı. Ancak sevgilisi Getzen’in köpeği Molly’den nefret etmişti ve ne olursa olsun köpekten ayrılması gerektiğini, yoksa ilişkilerini bitireceğini söyledi. Getzen konu hakkında düşünüp bir karara vardıktan sonra gazetede şu ilanı yayınladı:

Yeni bir yuva arıyoruz!

“Kız arkadaşım köpeğim Molly’den hiç hoşlanmıyor. Bu yüzden ona yeni bir yuva bulmak zorundayım. Kendisi safkan ve iyi bir çevrenden geliyor, beraber dört yıl geçirdik. Oyun oynamayı çok seviyor ama çok da iyi eğitimli değil. Uzun tüyleri var o nedenle bakımına özen göstermek gerekiyor ama onunla ilgilenmenize de bayılıyor. Genelde ben işteyken uyuduğu için akşamları fazla uyumuyor ve çok gürültü yapabiliyor. Sadece en iyi ve pahalı yiyecekleri yiyor. Uzun ve yorucu bir günün ardından eve geldiğimde ASLA beni karşılamıyor ve koşulsuz sevgi göstermiyor. Isırmıyor ama biraz fazla yaygara çıkarabiliyor.

Eğer 30 yaşındaki bencil ve duyarsız kız arkadaşımla ilgilenen varsa gelip hemen alabilir. Köpeğim ve ben onun hemen evimizden gitmesini istiyoruz. Acil! ”

Bu ilandan birkaç gün sonra ilanına bir güncelleme yapan Getzen, kız arkadaşının ailesine geri döndüğünü ve Molly’yle beraber yeni bir partner aradıklarını yazmış.

 

Bu yazı 1119 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog