Mürekkep Lekesi Testi

Yepyeni bir psikolojik test ile karşınızdayız. Mürekkep lekesi testi ile kişilik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz. Mürekkep lekeleri kişiliğinizi yorumluyor.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Mürekkep Lekesi Testi %%personality%% - %%quizname%%

Bu yazı 972047 kere okundu.
 • Site Yorum

21 adet yorum var.

 1. Nurgül dedi ki:

  Beynim kemiriliyor sanki.. dopdolu çok ağır…

 2. Elif dedi ki:

  Çok güzel bir test

 3. servet dedi ki:

  farklı bir test

 4. aslan karaagac dedi ki:

  cok merak ediyorum umarim gercekci bir sinuc gelir

 5. Burcu dedi ki:

  Böle testler hep ilgimi çekmiştir.umarım güzel sonuç çıkar

 6. şeyda dedi ki:

  Kafan o kadar dolu ki düşünmekten yoruldum

 7. aygul dedi ki:

  merakla bekliyorum

 8. Ulaş dedi ki:

  Merak ettim gerçeklik payı var mı acaba

 9. Öznur dedi ki:

  Güzel bir test

 10. Sema dedi ki:

  Mürekkep testi sonuçlarınız gösteriyor ki çok canlı, enerjiyle dolup taşan bir kişiliğe sahipsiniz. Hayata renkli bir bakış açınız var ve ilgi odağı olmaktan hoşlanıyorsunuz. Genellikle iyimser bir duruşunuz var ve bunu etrafınızdakilere de yansıtıyorsunuz. Bazen hoşgörülü olmaktansa dik başlı olmayı tercih ediyor, inatçı ve ben-merkezcil bir insan olabiliyorsunuz. Bu olumsuz özellikleriniz sizi biraz geri plana düşürse de tüm tutkunuzu ve gücünüzü buradan alıyorsunuz.

 11. sema dedi ki:

  İlginç ama tam beni anlatmiş

 12. Huseyin dedi ki:

  Hiç biri.

 13. İlyas dedi ki:

  Yazmaya üşendim semanın aynısı çıktı??

 14. burhan dedi ki:

  hiç biri

 15. oğuz dedi ki:

  çok kötü şeyler görüyorum hocam orada kan görüyorum hocam vahşet görüyorum hocam şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum hocam levye hocam adamın şakak kemiğinden girmiş 😀

 16. O n u r dedi ki:

  sonuçlarınız sizin gergin ve benzeri olmayan uyumsuz biri olduğunuzu gösteriyor. Toplumsal sınırları ve normları zorlamayı seviyorsunuz. Hayatta risk almak ve aynı yerde uzun süre yaşamamak sizin tercih ettiğiniz bir tarz. Seyahat tutkunuz ve başınıza buyruk olmanız bazen işlerinizi zora sokabilir, insanlar size güvenmek de çekingen olabilirler. Buna rağmen enerjiniz ve tutkunuz etrafınızdaki insanlara oldukça çekici geliyor.

 17. Ozlem dedi ki:

  En güzeli bende 🙂
  Mürekkep testi sonuçlarınız sizin entelektüel, derin ve içgözlem kabiliyeti yüksek biri olduğunuzu gösteriyor. Kendinizi analiz etmeyi sevdiğinizi, insanlardan ve dünyadan öğrenecek şeyler için çok heyecanlı olduğunuzu söyleyebiliriz. Beyniniz sünger gibi her yeni bilgiyi ve deneyimi içine çekiyor. Bazen insanları neden sizin gibi olmadıkları için yargılayabilirsiniz ve onlardan daha fazlasını bekliyor olabilirsiniz. Fakat sizin bu eşsiz özelliğiniz, algı becerileriniz ve dünyayı kavrayış biçiminiz size hayatta çok büyük avantaj sağlayacak.

 18. Fatma dedi ki:

  Bu tür projektif testlerin kişiliğimiz hakkında bilgiler verdigi dogrudur ancak yorumlanması uzmanlik gerektiren bir alandır. İnternet ortamında bu tür testlerin uygulanışı testlerin uzman tarafından uygulanma prosedüründen de farklıdır ve dolayısıyla sonuçların sapma oranı yüksektir.

 19. öyle biri dedi ki:

  uyumsuz tam değilim sonuç biraz yanlış çıktı sanırım

 20. Ahmet dedi ki:

  Yalanınızı

 21. Emre dedi ki:

  Doktorlara göre depresyonum var fakat testte görünen o ki neşelilikten ölücem

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog