Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » 10 Kadın İlişkilerinde Sakladıkları Gerçekleri İtiraf Ediyor

10 Kadın İlişkilerinde Sakladıkları Gerçekleri İtiraf Ediyor

Yazar: Ankara Psikolog

 

Herkes yeni başladığı ilişkilerde başla çekingen davranabilir, kendisiyle ilgili her şeyi sevgilisine söylemek istemeyebilir. Kendini açmak için öncelikle güven duygusundan emin olmak isteyebilir. Bu yazımızda da 10 kadının sevgililerinden gizledikleri üzerine.

  1. Erkek arkadaşıma eski ilişkimin neden bittiğini söylemeyeceğim çünkü paranoyaklaşmıştım ve aldatıldığımı düşünüyordum. Yeni sevgilimin aynı şeyi ona da yapacağımı düşünmesini istemedim, zaten paranoyak olmam için bir sebep de vermiyor.
  2. Düzen ve temizlik konusundaki takıntımdan ona bahsetmedim. Ne zaman evimdeki bir eşyayı yanlış yere koysa içten içe sinirleniyorum hatta sessiz çığlıklar atıyorum ama bunu fark ettirmemeye çalışıyorum.
  3. Yaşadığım her şeyi anneme anlattığımı ona söylemedim, belki bu durum onu rahatsız edebilir.
  4. Televizyon şovlarını izlemeye bayılıyorum çoğu kez anlamsız olsalar da… Ama bunu sevgililerime 4 ay sonunda anca itiraf ediyorum. Entelektüel bir insanım ama bu keyfimden vazgeçemem.
  5. Bazen çamaşır yıkamadığımda iç çamaşırımı tersten giyiyorum ama bunu ona asla söylemedim.
  6. Yeni görüşmeye başladığım birisine o zamana kadar kaç erkekle beraber olduğumu söylemiyorum, kabaca bir hesap yapıp ortalama bir sayı söylüyorum. Çünkü beni gerçekten tanımadan hakkımda fikir sahibi olmasını istemiyorum.
  7. Görüşmeye başladığım insanlara babamın polis olduğunu söylemeyi pek sevmiyorum. Bu genelde onları biraz rahatsız ediyor ama bence saçma çünkü babam kimseyi benimle sevgili oldu diye tutuklayacak bir insan değil.
  8. Genelde onlara ne kadar sigara içtiğimi söylemiyorum. Sigara içmiyorum demiyorum ama sadece miktarı gizliyorum.
  9. Genelde kaç çocuk istediğimi söylemiyorum hem çocuk konuşmak için erken olduğundan hem de 7 çocuk istediğimden.
  10. İlişkide 3 ayı doldurana kadar bilgisayar oyunlarını ne kadar çok sevdiğimden bahsetmiyorum hele de sevgilim aktif ve dışarda vakit geçirmeyi çok seven bir insansa, zaten zaman içinde fark ediliyor.

 

Kaynak: http://thoughtcatalog.com/

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !