Buradasın Ankara Psikolog » Yaşam » Bilimin Açıklayamadığı Doğaüstü Güçlere Sahip 4 İnsan

Bilimin Açıklayamadığı Doğaüstü Güçlere Sahip 4 İnsan

Yazar: Ankara Psikolog

Bu insanların yeteneklerini öğrenince çok şaşıracaksınız. İşte size tamamen kanıtlanmış gerçek süper güçlere sahip insanlar:

Ingo Swann.

Bu adam uzaktangörü yeteneği olarak da bilinen çeşitli uzaklıklarda bulunan bölgelerin coğrafi özellikleri ve durumları ile ilgili bilgileri bilebilme yeteneğine sahip. Amerika’da CIA ve NASA ile birlikte çeşitli çalışmalara katılmıştır. Söylediklerinin hepsi tamamen doğru çıkmasa bile, özellikle savaş alanında Amerika’ya yardımı olduğu biliniyor.

Youtube:

Stephen Wiltshire

3 yaşından beri otizm tanısı alan bu adam şehrin tüm görüntüsünü en ince ayrıntısına kadar çizebilme yeteneğine sahip. Saniyeler içinde baktığı bir nesneyi bir kağıda kusursuz bir şekilde aktarabiliyor.

Youtube:

Wim Hof.

Wim Hof, buzun içine dalıp 2 saat boyunca orada kaldıktan sonra bir ün kazandı. Bu süre içinde hiçbir şekilde vücut ısısı değişmeyen bu adama göre bunlara başarabilmesinin nedeni meditasyon.

Youtube:

Daniel Tammet

Matematik alanındaki yeteneğiyle tüm dünyayı şaşkına çeviren bu adam pi rakamının 22,414 basamağını hiçbir hata yapmadan 5 saat boyunca eksiksiz bir şekilde ezberledi.

Otistik savant sendromu teşhisi konulan bu adam normal bir insanın yapamayacağı zihinsel işlemleri çok iyi bir şekilde yapabiliyor. Ona göre ise yaptıkları, her insanın yapabileceği kadar kolay şeyler.

Youtube:

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

1 Yorum

yusuf 19 Şubat 2017 - 15:16

bu telifsiz şarkımı? Eger telifsizse nereden buluyorsunuz

Cevapla

Yorumunuzu Bekliyoruz !