Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Bu Sene Sevgililer Gününden Kaçmanız İçin 10 Yol

Bu Sene Sevgililer Gününden Kaçmanız İçin 10 Yol

Yazar: Ankara Psikolog

Eğer Sevgililer Gününü yalnız geçiriyorsanız bu günü yok saymayı seçebilir, kendinize adayabilir ya da boykot edebilirsiniz. Bu günü kutlamak normal olduğu kadar boykot etmek de normaldir. Eğer siz de bu yıl Sevgililer gününden kaçmak isteyenlerin arasındaysanız sizin için çeşitli önerilerimiz olacak.

  1. Nasıl olsa kış, hava soğuk bunu fırsata çevirip tüm gününüzü evde geçirebilirsiniz. Dışardaki tüm o aşk atmosferine yakalanmamış olursunuz.
  2. Sahip olduğunuz tüm takvimlerden 14 Şubat sayfasını koparabilir, elektronik eşyalarınızın tarihini 15 Şubat’a ayarlayabilirsiniz, böylece 14 Şubat hiç yaşanmamış olur.
  3. Eğer canınız sinemaya gitmek istediyse kan ve dehşet dolu bir filmi seçebilirsiniz. Eminiz ki salonda tek bir çift bile olmayacaktır.
  4. Her zaman ertelediğiniz o sıkıcı işinizi yapabilirsiniz. Hem sizi oyalamış olur.
  5. Size Sevgililer Gününde ne yapacağınızı soran mesajlara geri dönmemeyi seçebilirsiniz. Hatta belki de direk silersiniz.
  6. Mümkünse dışarda akşam yemeyi yemeyin eğer mutlaka dışarda yemek zorundaysanız da fast food restoranlarını tercih edebilirsiniz.
  7. Televizyonunuzu açmayın ya da başka bir haftaya ait programları izleyin.
  8. 14 Şubat’ı bu günü önemsemeyecek kadar küçük veya büyük insanlarla geçirmeyi tercih edin ki Sevgililer Günü konusu bile açılmasın.
  9. Kesinlikle ve kesinlikle sosyal paylaşım sitelerinden uzak durun. Aman diyoruz, sakın!
  10. Stresinizi atmak, kafanızı boşaltmak için spor salonuna gidin. Sanmıyoruz ki çiftler bu günü sporda geçirsin.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !