Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Evleneceğiniz Kişiyi Bulduğunuzun 6 İşareti

Evleneceğiniz Kişiyi Bulduğunuzun 6 İşareti

Yazar: Ankara Psikolog

Ona güvenirsiniz.

Güçlü bir ilişkinin temeli budur. Önceki ilişkilerinizde karşı tarafa güven duymamanızın nedenleri olabilir. Fakat şimdi durum farklı. Evlenmeyi düşündüğünüz kişiye içinizden gelen bir güven beslersiniz. Bu hemen hemen herkese karşı hissetmeyeceğiniz türden bir şeydir.

Hayatınıza güzel bir şeyler katarlar.

Her iyi partner hayatınıza güzel şeyler getirir, bazen bunun adı sadece “mutluluk”tur. Çok fazla para ya da havalı bir araba olmasına gerek yok. Sizin hayatınızı başka türlü de anlamlandırıp zenginleştirecektir.

Size inanırlar.

Kafanızda ne kadar çılgın fikirler olursa olsun, o size her zaman güvenir, her zaman için destek verir. Sizin bir şeyleri başaracağınıza her azman inanırlar ve bunun için akıllarında en ufak bir soru işareti bulunmaz.

İhtiyacınız olduğunda sizin yanınızdadırlar.

Size sadece inanmakla da kalmazlar ihtiyacınız olan her şey için yanınızda bulunurlar. Sizin için en iyisini sağlamak için çabalarlar.

Hayatta aynı şeyleri hedeflersiniz.

İnsanların hayatta birbirinden farklı amaçlara sahip olmalarında kötü bir şey yok. Fakat farklı hedefleri olmakla farklı şeyleri istemek birbirinden farklıdır. Eğer siz dünyayı gezmek isteyip de partneriniz evde oturmayı istiyorsa buna yapacak çok bir şey yoktur. Birkaç denemeden sonra olmuyorsa, olmayacaktır.

Birbirinize âşıksınızdır.

Aşk olmadan birlikteliğiniz sadece ev arkadaşı birlikteliği gibidir. Evleneceğiniz kişiyi bulduğunuzun en güçlü kanıtlarından birisi aşktır.

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !