Buradasın Ankara Psikolog » Cinsel Yaşam » Fetişist Olabilir misiniz? En Garip Fetişler

Fetişist Olabilir misiniz? En Garip Fetişler

Yazar: Ankara Psikolog

Değişen hayat koşulları çok farklı parafililerin gelişmesine neden olabiliyor. Özellikle internette bu konuda çok acayip örneklere rastlamak mümkün. Sizin için bu alandaki en garip 5 fetişi derledik.

Vorarephilia

Bu fetiş yamyamlıkla oldukça yakından bağlantılı. Eğer bir kişi yemek eylemini cinsellikle birleştiriyorsa, birinin kendisini yediğini veya kendisinin birini yediğini kurguluyor ve bundan zevk alıyorsa o kişide voreaphila olduğu söylenebilir. İnternette buna özel tasarlanmış görsellerden bir tanesini sizinle paylaşalım. Küçük bir midilli, diğer midillileri midesine indirmiş ve bundan çok zevk alıyor görünüyor.

1

Macrophilia/Microphilia

Bu fetişler de birinin, ya devasa boyutlarda birisine veya onun dev cinsel organına; ya da çok küçük boyutlardaki kişilere ve onun küçük cinsel organına ilgi duymasını anlatıyor. İnternette ise insanlar bu arzularını çeşitli şekillerde resmetmişler. Kimileri devlerden kimileri ise miniklerden hoşlanıyor.

2 3 4 5

 

Feederism

Bu fetiş, aslında obez ya da aşırı şişman insanlara duyulan cinsel istekle çok benzer. Fakat bu fetişi daha farklı yapan şey, sadece aşırı şişman birisine değil, aynı zamanda onun şişmanlama sürecine karşı da aşırı bir cinsel arzu beslemek oluyor. Kişi genelde kendini çıplak obez birisine yemek verirken hayal ediyor. Bununla ilgili görseller ise şöyle.

6 7

Mpreg

Bu en fazla bilinen fetişlerden birisi. İsim aslında “male pregnancy”nin kısaltılmışı. İnsanlar erkek birisinin hamile olduğunu düşünerek cinsel bir istek duyuyorlar. Bu bazen bir erkeğin kendisini hamile olarak hayal etmesi şeklinde de olabiliyor.

8

Ezme Fetişi

Bu fetiş esasında bir kadının ayağına, topuklarına ve ayakkabısının altında ezilen böceklere karşı duyulan cinsel arzuları temsil ediyor. Erkekler kendilerini bir kadının ezdiğini düşünmek gibi bir fantezi kurabiliyorlar, ya da kimi insanlar bir deve dönüşüp diğer insanları ezmeyi hayal edebiliyorlar.

9 10

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !