Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Kadınları Etkilemek İçin Kaçınmanız Gereken 12 Davranış

Kadınları Etkilemek İçin Kaçınmanız Gereken 12 Davranış

Yazar: Ankara Psikolog

Bir kadını etkilemek için çok çaba harcasınız da bazen öyle hareketlerde bulunursunuz ki farkında olmadan tüm şansınızı kaybedersiniz. İşte buluşmalarınızda veya konuşmalarınızda karşınızdaki kadına yapmamanız gereken 12 davranış.

Ortak ilgi alanlarınız varmış gibi davranmak.

Karşınızdakinin ilgisini çekmek için onunla aynı hobileri yaptığınızı söylemek sizi komik duruma düşürebilir. O siz ona ne kadar çok benziyorsunuz diye sizden etkilenmeyecektir.

Gücünüzden, paranızdan ya da başarılarınızdan bahsetmek.

Konuyu sürekli bu konulara getiriyorsanız karşınızdaki için çok itici geldiğinizi unutmayın. Çünkü sürekli bunlardan bahseden bir erkek fazlasıyla kendini beğenmiştir.

Kıskandırmaya çalışmak.

Onunla birlikteyken diğer kızlarla flört ediyormuş gibi görünmek onu kıskandırmayacaktır. Sadece sizin ne kadar kendini beğenmiş ve budala olduğunuzu düşündürtecektir.

Ağırlık çalıştığınızdan bahsetmek.

Evet, kadınlar vücudu şekilli erkeklerden etkilenebilirler. Ama onlara sürekli ne kadar ağırlık kaldırdığınızdan veya spor yaptığınızdan bahsetmek çok sıkıcı olabilir.

Spor arabanızı o içindeyken çok hızlı sürmek.

Sizin için hız yapmak bir gövde gösterisi olsa dahi, can güvenliğini tehlikeye attığınız için sizden doğal olarak etkilenmeyecektir.

Onu mutlu etmeye çok çabalamak.

Onu memnun edeceksiniz, güldüreceksiniz, mutlu edeceksiniz diye çok çabalarsanız onu sıkarsınız. Biraz rahat olmakta her zaman fayda var.

Kaç kişiyle seks yaptığınızdan bahsetmek.

Emin olun kadınlar daha önce kaş kişiyle yattığınızı merak etmiyorlar. Onlar için sadakat oldukça önemli bir konudur ve siz yanlış sularda yüzüyorsunuz.

Eski sevgilinizden bahsetmek.

Lafı dönüp dolaştırıp eski sevgilinize getiriyorsanız, hatta bir de üstüne onunla karşınızdaki kadını karşılaştırıyorsanız size şimdiden geçmiş olsun.

Aşırı iltifat.

Onu etkilemek için vücudunun her bir parçasına, söylediği her söze iltifatta bulunursanız gittikçe sıradan olursunuz. İltifat haklarınızı ekonomik kullanmalısınız.

Ağzı bozuk olmak

Kadınlar hiçbir zaman küfür eden erkekleri çekici bulmazlar. Sizin için bir ego tatmin yöntemi olsa da onun için çok itici bir hale gelirsiniz.

Yalan söylemek.

Yalanı kimse sevmez ama flört ettiğiniz bir kadın hiç sevmez. İlişkinin başları için güven oldukça önemli bir konudur ve daha baştan koyuvermeniz tüm şansınızı azaltacaktır.

Korkak olmak.

Onu etkilemek istiyorsanız kendinize güvendiğinizi göstermelisiniz. Çekingen, hiçbir karar alamayan erkekler genelde tercih edilmezler.

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !