Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Kadınların Ağzından Aşk Hikayeleri

Kadınların Ağzından Aşk Hikayeleri

Yazar: Ankara Psikolog

Her aşk hikayesi eşsiz ve harikadır çünkü her mutlu çift ilişkisine farklı gözlerle bakar. Bu içeriğimizde kadınların ağzından kendi aşk hikayelerine dair kesitler var. Belki kimisi sizinkine benziyordur…

  • Erkek arkadaşım kısa bir süre önce evlenme teklif etti, bana yüzük almış ama parmak ölçümü bilmiyordu. Yüzüğü nasıl aldığını sordum, ellerimi tuttuğunu ve nasıl bir his olduğunu hayal ettiğini ve yüzüğü öyle seçtiğini söyledi. Ve tabi ki yüzük tam parmağıma göreydi.
  • 8 yıldır evliyiz ve tabi ki kavga ettiğimiz zamanlar oldu. Bir süre önce bankadaki bazı belgelerimizi kontrol etmek için gittiğimde seçtiği güvenlik sorusunun bana birkaç sene önce taktığı isim olduğunu gördüm.
  • Eşim genelde uykusunda konuşur ve geçen gece aniden gözlerini açıp bana baktı ve “Sen dünyadaki en güzel kadınsın, bunu sakın unutma.” dedi.
  • Evliliğimin verdiğim en doğru kararı ikimiz de hasta olduğumuzda anladım. En az benim kadar hasta olmasına rağmen eşim benim için ilaç almaya gitti benimle ilgilendi ve iyileşmemi sağladı. Hiçbir hediye beni sevdiğini bu kadar iyi gösteremezdi.
  • Kocam her sabah benden erken uyanır ve beni uyandırmamak için uğraşır. Her sabah kendi alarmımla uyandığımda ondan bir mesaj görürüm “Günaydın hayatım!”
  • Kocamla birkaç yıldır evliyiz. Geçtiğimiz hafta onunla romantik zaman geçirmek için kendimce plan yaptım ama ona hiçbir şey söylemedim. Birkaç mum, şarap almak için markete gittim ve döndüğümde onu hazırlamayı düşündüğüm romantik masayla birlikte beni beklerken buldum.
  • Küçükken benden 4 yaş büyük bir çocuğa aşıktım ama beni hiçbir zaman fark etmemişti. Sonra başka bir şehre taşındık ve aklımdan nerdeyse tamamen çıktı. Bir süre önce dişçiye gittiğimde ona birini hatırlattığımı söyledi, çocukken aşık olduğum çocuktu. Ardından arkadaş olduk, görüşmeye başladık, sevgili olduk ve dün bana evlenme teklif etti. Kader inanılmaz bir şey.
  • Hayatta sahip olabileceğim en iyi arkadaşa sahiptim ve bir gün ona aşık olduğumu fark ettim. Ama asla onu sevdiğimi söyleyecek cesareti bulamadım. Ardından aramız bozulmaya işler kötüleşmeye başladı, arkadaşlığımızın öldüğünü görüyorduk ve bir gün parkta otururken bana döndü ve dedi ki: “Benimle evlenir misin?”
  • Kocamla henüz evlenmemişken önemli bir rahatsızlık geçirmiştim ve kullandığım ilaçlardan dolayı aşırı kilo almıştım. O dönemde sevgilim bana evlenme teklif etti, tabi ki kabul ettim ve o da bana her gün ne kadar güzel olduğumu söyledi. İyileştiğimde çok fazla kilo verdim ve eski halime döndüm. Evlilik fotoğraflarımıza bakarken kocam dedi ki: “Hayatım, o zaman ne kadar tombulmuşsun hiç fark etmemiştim. Ama o tatlı yanakları tabi ki unutmadım.”

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !