Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Kadınların Başını Döndürecek 9 Romantik Hareket

Kadınların Başını Döndürecek 9 Romantik Hareket

Yazar: Ankara Psikolog

İlişkiye ne zaman heyecan katarsanız, o zaman mutlu olursunuz. Bunun için sevgilinizle yeni maceralara atılmak, daha önce hiç denemediğiniz aktiviteler yapmak bir seçenek olabilir. Ama gündelik hayatınızda da sevgilinizi etkilemenin yolları var. İşte kadınları etkileyebileceğiniz ve ilişkinize heyecan katabilecek 9 romantik hareket:

Saçıyla oynayın.

Film izlerken, yatakta uzanırken veya konuşurken onun saçıyla oynayın. Kadınların %80’i bu harekete bayılırlar.

Onu arada bir tutkuyla öpün.

Tutkulu öpücükleri sadece romantik anlara saklamayın. Gün içerisinde haberi olmadan onu tutkulu bir şekilde öperseniz heyecanlandığını ve size bakışının değiştiğini göreceksiniz.

Sevdiği abur cuburlardan alın.

Kadınlar çikolataya ya da şekerlemelere bayılırlar. Sevgilinizin sevdiklerinden bir tanesini çalışırken masasına bırakmak veya küçük sürprizler yapmak çok hoşlarına gidecektir.

Elini öpün.

Hayır, başınıza koymayın! Eski zamanlarda oldukça kibar ve romantik olan bu hareket günümüzde çok yapılmıyor. Ama sevgilinizin elini, avucunun içini öpmek bir sadakat ve birliktelik göstergesidir.

Notlar bırakın.

Yüzüne karşı söyleseniz bile, onu sevdiğinizi yanında olmadığınız zamanlarda da gösterebilirsiniz. Çantasına bir not bırakarak veya telefonuna bir alarm kurarak onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatabilirsiniz.

Bir ev işi yapın.

Ev işleri her iki tarafın sorumluluğunda olsa da genellikle erkekler bunu kadınlara yıkar. Sizin de böyle bir durumunuz varsa sevgilinize bir akşam yemeği yaparak veya temizlik yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Dans edin.

Akşam ışıkları kapatıp, mumları yakın. Arkasından müzik çalarınıza romantik bir müzik koyun ve onunla yavaş bir dansa başlayın. Üstünüzde ne olduğunun, saatin kaç olduğunun hiçbir önemi yok.

Mesaj atın.

Teknolojiyi kullanmayı da ihmal etmeyin. Gün içerisinde birbirinizi az görüyorsanız telefonlarınızdan güzel emojilerle süslü bir mesaj gönderebilirsiniz veya resminizi çekip yollayabilirsiniz.

Yaratıcı olun.

Her ilişki benzersizdir. O yüzden ilişkinizin detaylarına dikkat ederek, sevgilinizi mutlu edecek, onu heyecanlandıracak şeyleri siz bulun.

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !