Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Kadınların Erkekleri Değerlendirirken İnceledikleri 7 Şey

Kadınların Erkekleri Değerlendirirken İnceledikleri 7 Şey

Yazar: Ankara Psikolog

Önem sırasına göre olmasa da, mutlu evlilikleri olan kadınlar ileriye dönük ilişkilerinde erkeklerde 7 önemli noktaya dikkat ediyorlar. Buluşmaya gitmeden önce işte erkeklerin bilmesi gereken şeyler:

Hayalleriniz ve Hedefleriniz

Size birçok kez hayallerinizi ve hedeflerinizi sorarlar. Kısa dönemli ve uzun dönemli hedeflerinizin olması, kadınların önem verdikleri konulardan biridir. Çünkü kadınlar için, hedeflerin ve hayallerin anlamı büyüktür.

Hayatındaki yerin ve Kariyerin

Kadınlar size hayattaki tutkularınızı ve hayallerinizi sorarken aslında, ileride onların hayatında nasıl bir rol alacağınızı öğrenmek isterler. Bunun sebebi, kadınların ilişkilerde her iki tarafın da birbiri için hazır olmasına önem vermesidir.

Manevi Hayatınız

Kadınların sizi gerçekten sevdikleri zaman, sizin ruhani dünyanıza da ilgi gösterirler. Nasıl bir dini inancınız olduğunu veya nasıl bir dünya görüşünüz olduğunu oldukça önemserler. Çünkü bunu bilmek onlara güven verir.

Zihinsel Kapasiteniz

Kadınlar kör kütük âşık olmak yerine, sizin zihinssel kapasitenize de dikkat ederler. Düşünme biçiminiz ve mantıksal becerilerinizle etkilenmeyi beklerler.

Geçmişiniz

Aşk birçoklarının iddia ettiği gibi aptallık değildir. Sizin geçmiş deneyimlerinizi ve ilişkilerinizi sorgulamayı severler. Eğer bunları sormuyorsa sizi gerçekten sevip sevmedğini düşünmeniz gerekir.

Maddi durumunuz ve hedefleriniz

Aşkta para her şey olmasa da yine de geliriniz kadınlar için çok önemlidir. Ciddi bir ilişkiye başlamadan önce aylık ne kadar kazancınız olduğunu bilmek isterler. Bu, onun sizinle ilgili plan yapmasını kolaylaştırır.

Aileniz

Aile kadınlar için ilişkinin odak noktasıdır. Kardeşlerinizi ve akrabalarınızı tanımak isterler. Eğer ailenize önem göstermeden sadece sizinle ilgileniyorsa, bu iyiye işaret değildir.

Kaynak: http://hoelofofo.com/

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !