Buradasın Ankara Psikolog » Yaşam » Kanser Hastası Küçük Kızın Son Doğum Günü Partisi

Kanser Hastası Küçük Kızın Son Doğum Günü Partisi

Yazar: Ankara Psikolog

5 yaşındaki bu etrafa neşe saçan kızın ismi Lila May Schow. Fakat o yaşıtlarından biraz farklı bir durumda. 3 yıldır kanserle savaşan Lila’nın maalesef çok şansı kalmadı. Geçenlerde onun büyük olasılıkla son doğum günüydü. Bu yüzden anne babası bu doğum gününü kızları için ellerinden geldiğince özel yapmaya çalıştılar.

 

Doktorlar küçük kızın kemoterapiye devam edecek kadar güçlü olmadığını söylemişler. En iyi ihtimal olarak Şükran Günü’ne kadar yaşamasını ön görüyorlar.

1

Ebeveynlerini kızlarına unutulmaz bir doğum günü yapmak için Facebook üzerinden bir grup kurdular. Hem küçük Lila’nın hikâyesini insanlara anlattılar hem de organizasyon için onlardan yardım istediler.

2

 

Lila’nın anne babasına o bölgeden bir iş adamı, gönüllüler ve hikâyeden etkilenen yüzlerce insan yardımcı oldu. 31 Temmuz’daki doğum günü Lila’nın kısacık ömründeki en güzel doğum günü oldu.

3

 

Parti aynı zamanda bir mezuniyet ve evlilik töreni gibi oldu. Çünkü herkes Lila’nın bunları hiçbir zaman yaşayamayacağını biliyordu.

 

Tüm masraflar Amerika’nın dört bir yanından insanların yaptığı bağışlarla karşılandı.

5

 

Lila partiye Sindirella olarak geldi ve çevresinde de tüm Disney prensesleri vardı.

6

 

Babası Lila’ya temsili olarak evlenme teklifi etti ve onunla gerçek bir evlilik dansı etti. Böylece küçük kız en azından bir kere bunu deneyimlemiş oldu.

7

 

Babası: “ Eğer bu insanların büyük yardımları olsaydı ne kanserle mücadele edebilirdik ne de böyle bir parti organize edebilirdik. Hepsine minnettarız, tüm bunlar küçük kızımızı gülümsetmek için.”

8

 

“…ve gerçekten de gülümsedi.”

9

10

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !