Buradasın Ankara Psikolog » Yaşam » Korkunç Suç Hikayeleri

Korkunç Suç Hikayeleri

Yazar: Ankara Psikolog

Tamamen gerçek 3 suç hikayesi. Bu korkunç hikayeleri ve bunları ortaya çıkaran acımasız katilleri sizler için derledik.

Sawney Bean

sawney_bean

Sawney Bean ve ailesi İskoçya’nın en kötü şöhretli yamyam ailesi olarak tanınmaktadır. 25 yıl boyunca Ashyhire ve Galloway bölgesine korku saldıkları bilinmektedir.

13. yüzyılın sonlarında doğduğu söylenen Sawney Bean para kazanmak için çalışmak yerin insanları soymayı tercih eden bir adamdı ve günün birinde karısıyla birlikte toplumdan uzaklaşarak bir mağarada yaşamaya başladılar. Bu mağara içinde 14 çocuğuyla birlikte yaşarken onlara cinayeti, yamyamlığı ve ensest ilişkileri aşılıyordu. Çünkü sayıca artmaları gerektiğine inanıyordu.

Bean ailesinin yıllarca ormanlık alanda gezinen insanları avladığı ve yüzün üstünde kişiyi öldürdükleri bilinmektedir ancak tam sayı bilinmemektedir. Onların cinayetleri devam ederken insanların bir bir ortadan kaybolması dikkat çekmeye başlamıştı ancak gizem bir türlü çözülemiyordu. Bir gece saldırdıkları bir çift beklemedikleri kadar mücadele etti ve saldırdıkları erkek karısını kurtaramasa da kendini kurtardı. Güvenlik güçlerine yaşadıklarını anlatan adamın tanıklığı sayesinde bu çılgın ailenin  yaptıkları ortaya çıktı. 1. King James aileyi yok etmesi için adamlarını mağaraya gönderdiğinde, askerler yüzlerce insan kemiği ve parçalanmış cesetlerle karşılaştı. Yakalanan aile üyelerinin hepsi ölüme mahkum edildi, erkekler dövüldü ve uzuvları bedenlerinden ayrıldı kadınlar ve çocuklar ise kazıklara bağlanarak yakıldı.

New Orleans Baltacısı

new orleans baltacı katil

Baltalı Adam’ın cinayetleri 1918 yılının mayıs ayında başladı, katilin 13 kişinin ölümünden sorumlu olduğu söyleniyordu. Genellikle çiftleri öldürmeyi seçen baltalı adam her zaman cinayet silahını ardında imza niteliğinde bırakıyordu. Cinayet silahı olarak da kurbanlarının evinde bulduğu şeyleri kullanıyordu(genelde balta).

Baltalı Adam’ın saldırıları şehre korku salarken katil gazetelerde yayınlanması için bir mektup yazdı. Bu mektupta caz müzik hayranı olduğunu ve o gecesi caz sesi gelmeyen evlere gireceğini söylemişti. Eğer söylediği yapılırsa New Orleans’ı terk edeceğini de yazmıştı.

Mektubun yayınlanmasının ardından o gece tüm evlerden caz sesi yükseliyordu ve gerçekten de o geceden sonra Baltalı Adam’ın cinayetleri son buldu ancak bu durum yalnızca 1 ay sürdü. Michael Pepitone isminde bir adamı öldüren Baltalı Adam, maktülün karısı tarafından görülmüştü ancak kadın katilin ayrıntılı bir tarifini verememişti.

Olaydan bir yıl sonra aynı kadın Los Angeles’ta Joseph Mumfre isminde bir adamı öldürdü. İfadesinde bu adamın kocasını öldürdüğünü söyledi. Polis Joseph Mumfre isimli adamı araştırdığında Baltalı Adam olabileceğine dair kanıtlar buldu ancak hiçbir zaman kesin kanıtlara ulaşılamadı.

Anatoly Moskvin

Anatoly-Moskvin

2011 yılında kendisini bir mumya uzmanı olarak tanımlayan Anatoly Moskvin, yaşları 3 ile 12 arasında değişen 150 den fazla çocuğu öldürmüştür. Öldürdüğü çocukların cesetlerini kendi evinde bir mumyalama işleminden geçiren katil içlerini boşaltıp kumaşlarla sardığı cesetlere çeşitli kıyafetler giydirerek evini yarattığı bu ‘oyuncak bebek’ lerle süslemiştir.

Evinde 29 beden bulunmuş ve bu bedenlere gelinlik, bebek kıyafetleri gibi çeşitli kıyafetler giydirmiştir.

Yapılan araştırmalar sonucu katilin insanlardan nasıl bebekler yaratılacağına dair talimatlar hazırladığı ve ona göre eğitici olan bazı görüntüler bile çektiği ortaya çıkmıştır.

 

Kaynak: http://thoughtcatalog.com

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

1 Yorum

aslan 28 Mart 2017 - 21:13

Anatoly Moskvin 150 çocuk öldürmemiş. Kız çocuklarının cesetlerini mezardan toplamış.

Cevapla

Yorumunuzu Bekliyoruz !