Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Partnerinizin Sizi Bir Öncelik Değil, Seçenek Olarak Gördüğünün 6 İşareti

Partnerinizin Sizi Bir Öncelik Değil, Seçenek Olarak Gördüğünün 6 İşareti

Yazar: Ankara Psikolog

Partneriniz sizi bir seçenek olarak mı görüyor? Cevabı bu yazıda…

Ani ve geç vakitte yapılan planlar.

Telefonunuz çalar, Cuma gününün gece 11’idir. Evinizde sessiz bir akşam geçirip kitap okuyorsunuzdur. Karşınızdaki ses size “Takılmak ister misin?” der. Bunun ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorsunuzdur. “Kimseyi bulamadım ve seni aradım.” Geçiniz.

capkin erkek

Sizi önemli veya büyük buluşmalara çağırmazlar.

Bir öncelik değil seçenek olduğunuz için sizi toplum önüne çıkarmaya, partilere, evlilik törelerine veya doğum günlerine çağırmak istemezler.,

Sizi ekerler.

Nadiren gelecekteki bir zaman plan yapmış olsanız da eğer bu buluşmaları iptal ediyorsa yine partnerinizin sizi seçenek olarak gördüğünü gösterir. Çükü o tarihte sizden daha iyi bir seçenek karşısına çıkmıştır ve onu bırakmak istemiyordur.

Bir mesaja yanıt vermesi saatler ya da günler alır.

Telefonda mesajlaştığınızda bu kişilerin size geri dönmek gibi huyları yoktur. Basit bir soruya ya da akşam dışarı çıkmak için yaptığınız bir teklife yanıt vermeleri bazen günler alabilir. Bunu hatırlattığında ise görmediklerini, unuttuklarını ya da telefonunun bozulduğunu söyleyecek kadar geniş bir mazeret listesine sahiptirler.

İsteksizdirler.

Bir şeyler yapmak için tüm planlarınızı yapmış ve büyük çaba göstermişinizdir. Peki, sonra ne olur? Yorgun veya meşgul olduklarını söyleyerek evde kalmayı tercih ederler. Bir öncelik olmadığınızın bir başka işareti.

 Sizi suçlarlar.

Onunla bir şeyler yapmaya çalışıp sizi sürekli ektikçe tepkinizi dile getirirsiniz. Fakat bu sefer de sizi sürekli ilgiye muhtaç olmakla suçlarla. Hemen tüm sosyal medya hesaplarından ve telefonunuzdan onunla ilgili ne varsa silin.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !