Buradasın Ankara Psikolog » Yaşam » Rüyalarınızda Dikkat Etmeniz Gereken 7 Sembol

Rüyalarınızda Dikkat Etmeniz Gereken 7 Sembol

Yazar: Ankara Psikolog

Rüyalarda bazen sıklıkla aynı olayları ve nesneleri görebilirsiniz. Bunların bazısının sizin için anlamları olabilir. Bunun için size rüyalarda sık görülen 7 sembol ve anlamlarını derledik:

Kutular

Rüyanızda kutu görmek genelde bir şeylerin sizden saklandığı hissine sahip olduğunuz anlamına gelir. Boş bir kutu hayal kırıklığı demekken, birden fazla kutu ise hislerinizi duygularınızı anlamlandırmada sorun yaşadığınızı ve onları saklamanız gerektiğine işaret eder.

Telefonlar

Çalan bir telefon benliğinizin bir parçasının sonunda ihtiyaç duyduğu şeyle temasa geçtiğini gösterir. Yaşantınızda iç görü kazandığınız bir durum gerçekleşmiş olabilir. Eğer telefona cevap vermezseniz belki bu yanınızla yüzleşmek istemediğiniz anlamına gelebilir.

Uçmak

Uçmakla ilgili rüyalar genelde lüsid rüya kategorisinde sınıflandırılır. Bu tip rüyalar bilinçaltınızdan gelen uyan mesajıdır. Uçmak genelde hayatınızda yükselmek istediğinizde yaşadığınız zorlukları ifade eder.

Ay

Ayda olduğunuzu görmek veya ayı görmek genel gizli, görüşmemiş ya da ortaya çıkmamış yaratıcı bir yönünüzün kendisini göstermeye çalışması anlamına gelir.

Yollar

Yollar yapacağınız yolculukların işaretidir. Eğer temiz, ve düzgün bir yol görürseniz bu yolculuğunuzun oldukça rahat, bozuk veya sisli bir yol görürseniz bu da geleceğinizle ilgili endişeleriniz olduğu anlamındadır.

Çiçekler

Bir çiçeğin tomurcuklanmasını görüyorsanız bu karşınıza çıkacak yeni fırsatları beklediğinize işaret eder. Ölü çiçekler ise hayatınızın bir evresinin kapandığını gösterir.

Su

Rüyanızda su görmek aslında hayat için tutkunuzun bir yansımasıdır. Eğer okyanuslar görüyorsanız bu büyük fırsatlar için büyük riskler alma zamanıdır. Eğer sığ sular veya küçük göletler görüyorsanız bu potansiyelinizin altında kalan şeyleri gerçekleştirdiğiniz anlamına gelebilir.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !