Buradasın Ankara Psikolog » Popüler Psikoloji » Samimi Arkadaşlığın 7 İşareti

Samimi Arkadaşlığın 7 İşareti

Yazar: Ankara Psikolog

Her arkadaş ayrıdır ve her arkadaşlık bağı özeldir. Fakat bazı arkadaşlarımız vardır ki onlarla kurduğumuz bağ diğerlerinden çok farklıdır. Çok samimi bir arkadaşlığınız olduğunu şu 7 işareti kontrol ederek anlayabilirsiniz.

samimi arkadaşlık

Her zaman yanınızdadır.

Gerçek arkadaşlar ne olursa olsun her zaman sizin yanınızdadır. Günlük problemler, sevgililer veya hayatın koşuşturması sizi hiçbir şekilde ayırmaz.

Sizi olduğunuz gibi kabul ederler.

Tıpkı gerçek sevgililer gibi gerçek arkadaşlar da sizi değiştirmeyi düşünmezler. Eğer siz kendiniz değişmek istiyorsanız her zaman arkanızda dururlar. Kendi fikirlerini sizinle paylaşmaktan da çekinmezler.

Sizi kutlarlar.

Hiçbir zaman sizin hakkınızda bir kıskançlık içerisinde olmazlar. Aldığınız bir terfi, sınavdaki bir başarı onlar için hep bir kutlama yapma nedenidir.

Sizi canlandırırlar.

Bazı “arkadaşlar” sizin mutsuz olduğunuz zamanlarda ortalıklarda olmazlar. Ama gerçek arkadaşlarınız sizin enerjinizi yükseltmek için kendi enerjisinden size verir

Her zaman ulaşılabilirlerdir.

En zor zamanınızda, en ihtiyaç duyduğunuz anda, aranızda kilometrelerce mesafe bile olsa sizin yanınıza gelirler veya yanınızda olduğunuzu hissettirirler.

Boş konuşmazlar.

Gerçek arkadaşlar hem asla sizin arkanızdan konuşmazlar, dedikodu yapmazlar hem de sizinle beraberken kendi hayatlarındaki önemsiz şeyler üzerine konuşup sizi sıkmazlar.

Alınmazlar.

Hayatınıza başka birileri girdiğinde, örneğin sevgiliniz olduğunda bunun için alınmazlar. Size her zaman biraz boşluk bırakırlar. Yine ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacaklarının teminatını da size verirler.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !