Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Sizi Sonsuza Kadar Sevecek Erkeklerde Görebileceğiniz 8 İşaret

Sizi Sonsuza Kadar Sevecek Erkeklerde Görebileceğiniz 8 İşaret

Yazar: Ankara Psikolog

Sizi ömrünün sonuna kadar sevecek, uzun ve mutlu bir ilişki yaşayacağınız bir erkek bulmak zordur. Peki, bulduğunuzu nasıl anlarsınız?

Size ve ilişkinize tam anlamıyla bağlıdır.

Yalnızca mutlu anları değil, en zor zamanları bile birlikte yaşamayı göze alır. Sizinle birlikte olmanın ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar şanslı hissettiğini sık sık hatırlatır.

Sorunlardan kaçmaz.

İlişkiniz çıkmaza girdiğinde sorumluluk almaktan kaçınmaz ve bir ilişkiyi güzel yapan şeyin büyük sorunların altından beraber kalkmak olduğunu bilir.

Küçük şeylere önem verir.

Tek başına yaşadığı zaman belki bulaşıkları yıkamayı sevmiyordur, belki çöpü dolup taşıncaya kadar dışarı çıkarmıyordur. Ama sizinle beraber yaşamaya başladığı zaman, sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşünür ve yaşamını ona göre organize eder. Bununla da kalmaz sizi mutlu edecek şeyleri aklında tutar, en sevdiğiniz film, en sevdiğiniz şarkı gibi.

Akıllı ve beceriklidir.

Akıllıdan kastımız yüksek IQ’ya sahip olması değil elbet. Akıllı bir erkek koşulları en uygun önerileri getirir ve sorunlara çözümler üretir. Elindekileri en iyi şekilde kullanmasını bili ve sizi mutlu etmeye çalışır.

İyi hissetmenizi ister.

Size ne kadar güzel olduğunuzu söyler, sizin olumlu yönlerinizi hep ön plana çıkarır. Özsaygınızı asla zedelemez. Zor zamanlarınızda, en kötü hissettiğiniz anlarda yanınızda durarak size destek olur.

Sizin sorunlarınızı kendi sorunu yapar.

Onun sizden kopuk bir hayatı yoktur, sizi sorunlarınızla asla baş başa bırakmaz. Onu en çok sizin sorununuz olduğunda yardımcı olamamak üzer. Yoksa beraber olarak acıların azalacağını, yükün hafifleyeceğini çok iyi bilir.

Yaptığınız hatalara güler.

Herkesin hata yapabileceğini bilir. Siz bir hata yaptığınızda da, bunu yüzünüze vurmaz. Sadece güler geçer. Sizi hiçbir zaman kötü hissettirmez.

Kendi yaptığı hataları ciddiye alır.

Diğer yandan, onun yaptığı ve sizi inciten her hatayı çok önemser. Bunları telafi etmek için bir çözüm bulacağı gibi tekrarlamayacağı konusunda da size teminat verir.

Kaynak: http://www.lifehack.org/308888/8-signs-man-who-will-never-ever-stop-loving-you

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !