Buradasın Ankara Psikolog » Çocuk Psikolojisi » Süper Bir Anneye Sahip Olduğunuzun 10 İşareti

Süper Bir Anneye Sahip Olduğunuzun 10 İşareti

Yazar: Ankara Psikolog

Herkesin annesi süperdir ama bazı anneler sanki biraz daha süper, kafa dengi ve çılgın. İşte size bu süper annelerin 10 özelliğini derledik.

Sizin en iyi arkadaşlarınızdan biridir.

anne

 

Hayatınız hakkında, neyi sevip sevmediğiniz hakkında her şeyi bilirler. Annenizle vakit geçirmek her zaman sizi mutlu ederler.

Sizi her zaman dinler.

Aranızda kilometrelerce mesafe da olsalar da yardımınıza koşmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdadırlar.

En büyük hayranınızdır.

anne2

Başarılarınızla mutlu olurlar ve daha iyisi için sizi hep desteklerler. Herkese sizin yaptıklarınızı anlatırlar ve bununla övünürler.

Sırdaşınızdır.

anne3

En gizli konularınızı paylaşabileceğiniz ve güvenebileceğiniz insanların başında gelir. Gözünüz kapalı olarak her şeyi anlatabilirsiniz.

Hata yapmanıza izin verir.

anne7

Sizin hatalar yaparak büyüyeceğinizi bildiklerinden, hata yapmanıza izin verirler. Merak etmeyin, ne kadar yanlış yaparsanız yapın hep yanınızda olurlar.

Eğlencelidirler.

 

anne4Bazen isteyerek bazen de istemeyerek davranışlarıyla hep sizi güldürürler. Siz üzüntülüyken sizi eğlendirmeyi iyi bilirler.

Güçlüdürler.

anne8

 

Hayatta türlü türlü zorluklarla karşılaşsalar da hepsinin üstesinden gelmeyi başarırlar. Yaşadıkları olumsuzlukları ailelerine yansıtmazlar.

Arkadaşlarınız annenize bayılırlar.

anne9

Çevrenizdekileri annenizle tanıştırdığınız zaman herkes ona hayran kalır. Yaptığı yemeklerden muhabbetine kadar ortamın en gözdesi anneniz olur.

Aile onlar için her şeydir.

Her şeyin önüne aileyi koyarlar ve aile bütünlüğüne bir zarar gelmesini engellerler. Ufak sorunları düzeltirler, dargınlıkları giderirler, doğum günlerini unutmazlar. Kısacası aileyi bir arada tutmak için her şeyi yaparlar.

Hayatınızdaki en önemli insandır.

anne11

Annenizin olmadığı bir hayatı düşünmek sizi ürkütür. Zamanı gelip aranızdan ayrıldığı zaman da geride bıraktıklarının ne kadar değerli olduğunu hep bilirsiniz. Onu hep kocaman bir gülümsemeyle hatırlarsınız.

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 Yorum

meryem 01 Kasım 2015 - 00:11

henüz bir düşüncem yok.Önce bilği sahibi olmam lazım

Cevapla

Yorumunuzu Bekliyoruz !