Buradasın Ankara Psikolog » Cinsel Yaşam » Yeni Başlayanlar İçin 4 Tantrik Seks İpucu

Yeni Başlayanlar İçin 4 Tantrik Seks İpucu

Yazar: Ankara Psikolog

Tantracı seks ya da tantrik seks cinsel birleşme ve boşalmanın ruhsal uyarılmayı doruk noktasına çıkarması olarak tanımlanır. Peki, bu farklı bir deneyim olan cinsel birleşmeyi yaparken nelere dikkat edeceksiniz, nasıl yapacaksınız?

kapak

Gözlerinizi kilitleyin ve derin bir nefes alın.

Göz teması kurun ve nefes alış verişlerinizi bir uyum içerisinde ve derinden yapın. Bu sizin kalbinizi daha açacak ve sizi bir vücutmuşçasına bir kılacaktır. Partnerinizle karşılık her bir parçanızı paylaşıyor olacaksınız ve bu size çok derin bir cinsel enerji getirecek.

Gözlerinizi açık tutun.

Bu size, kendinizi partnerinize tam olarak açabilme fırsatı verir. Ona bakarak onunla ilgili her şeyi içinize alın. Daha önce hiç görmediğiniz en ufak detaylara bile odaklanın. Ayrıca onun da gözlerinin sizinki gibi açık olmasını sağlayın, böylelikle daha aşk dolu bir deneyim yaşayacaksınız.

Ağırdan alın.

Orgazma ulaşmak için acele etmeyin, bu sıklıkla yapılan bir hata. Bunun yerine ağırdan alın, yavaş olun. Öpün, koklayın, kucaklayın ve o an yaşadıklarınızın hepsini deneyimleyerek tadını çıkarın. Ne yaptığınızın farkında olun ve uyarılma sürecinizi olabildiğince uzun tutun. Bu başlarda alıştırma gerektirebilir ama zamanla alışacaksınız..

 Birbirinize masaj yapın.

Bu hem öncesi hem de sonrası için geçerli. Buradaki mesaj ise masaj yaparak hem partnerinizin uyarılmasını sağlamak hem de biraz sonra ortaya çıkacak enerji için onu rahatlatmak. Böylelikle daha uzun ve daha zevkli bir deneyim sizi bekliyor olacak.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !