Ankara Psikolog Ücretleri

Ankara Psikolog Ücretleri

Ankara’da psikolog ücretleri psikologun ünvanı, tecrübes,, uygulama alanına göre değişebilmektedir. Maalesef hiçbir kurum internet ortamında ücret belirtmemektedir. Ücretler ayrıca süreye göre de değişkenlik göstermektedir. Normalde ideal terapi süresi 50-60 dk arasıdır. Ancak bazı kurumlar süreyi çok daha aza çekerek daha düşük fiyatlar verebilmektedir. Fakat bir psikoterapinin faydalı olabilmesi açısından en azından 50 dk olması gerekir. Kişinin kendini anlatacak sürenin daha yetmediği durumlar yardım arayan bireylere fayda sağlamayacaktır.

Fakat sizler, Ankara‘da hizmet vermekte olan Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni hiç çekinmeden arayarak “Ankara Psikolog Ücretleri” ni öğrenebilirsiniz. Merkezimizin iletişim bilgileri aşağıdadır:

 

Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Uğur Mumcu Cad. No:85/6 Çankaya Ankara

0312 446 40 76 – 0532 160 26 65

Bu yazı 3576 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog