Kıskançlık Testi

Shares

Aşağıdaki soruları kendinize uygun olacak bir şekilde samimi olarak işaretleyiniz.

 1. İlgi göremeyince gücenirim 2. Eşimin telefonunu ve mesajlarını kontrol ederim. 3. Sık sık fikir değiştiririm 4. Hemen vazgeçebilirim 5. Hep beğenilmek isterim 6. Sevdiğim kişinin başkasına ilgi göstermesi beni deli eder. 7. Kontrol etmek için gözüm her daim eşimin üzerindedir. 8. Aldatılmaktan çok korkarım 9. Kıskançlığımı öfkeli bir şekilde yansıtırım 10. Kıskandığım kişiyi övmek yerine onu eleştiririm. 11. Zaman zaman kıskançlık krizleri yaşarım. 12. Sevdiğim kişinin telefonla uzun konuşmasını ve biriyle fazlaca ilgilenmesini sorun yaparım. 13. Eşimin bana olan ilgisinin azalması durumunda aldatıldığımı düşünürüm. 14. Sık sık sevilmediğim duygusana kapılırım.Bu test tanı amacı taşımamaktadır, sadece kişinin kendisi hakkında genel bir fikir edinmesini amaçlar.Bilimsel bir geçerliliği mevcut değildir.

Bu yazı 2125 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. hülya diyor ki:

  kıskançlığın kötü olduğunu biliyoruz ama elimizde değil işte yapabileceğimiz birşey yok

  • admin diyor ki:

   Evet kıskançlık zor bir problem ama çözümü yok diyemeyiz. Yapabileceğimiz bir şey yok demek çözüme kapıyı kapatmak gibidir.

 2. asli can diyor ki:

  Aşırı derecede kıskancım ve bu karşımdakini olduğu kadar kendimede zarar veriyorum . içten içten yiyorum yoruluyorum engellemeye olumlu düşünücem diye içimden defalarca tekrarlıyorum ama yok kötü bi olasılığın düşüncesi bile delirmeme sebeb gerçekten bu bi hastalık.

 3. gönül diyor ki:

  ben sevgilimi aşırı derece kıskanırım ÇÜNKÜ O BENİMM

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler

Bu siteye, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog, Psikolog Ankara, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı.

Ankara Psikolog