Terörün Psikolojisi ve Başetme Yolları

Son zamanlarda yüreğimizi derinden yaralayan bizi çok fazla etkileyen çok fazla olay yaşadık. Sırtımızdan vurulduk, birçok şehit verdik. Her şehitle beraber bir aileye bir yuvaya ateş düştü. Bazılarımız direkt zarar gördü, birçoğumuz dolaylı olarak medyadan takip etti olanları. Ama sonuç olarak hepimiz çok etkilendik.

Bu videoda terör psikolojisini ve başetme yollarını anlatıyorum.

Psikoloji TV’ye ABONE OLUN: https://goo.gl/sZvYO7

Bu yazı 949 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir adet yorum var.

 1. Gülşen dedi ki:

  Iyi günler

  Ben Gülşen Isvicrede yasiyorum. 7yillik evliyim. Evliligim 7yil hic iyi gitmedi. Esime ulasamiyorum yani iletisime kapali. Ve sonra birsürü sorun cikti herkezde oldugu gibi.
  Ayrilmaya karar verdim cünkü tükendim olmuyor gitmiyor böyle. Esime söyledim kararimi. O da birsürü hap icti kendini öldürmek istedi. Hastaneden sonra ben ona acidim ve tekrar denemek istedim. Bu sefer o istemedi. Bende tamam dedim anlasarak ayrilalim dedim. Sonra beni tehdit etmeye basladi mesaj yaziyo sen olmazsan bende olmam…diye. yani yine bisey yapacak kendind. Bende bunu istemiyorum benim yüzümden ölmesin. Arada kaldim. Yani onunla yasamak istemiyorum ama benim yüzümden kendine zarar vermesinide istemiyorum.nolur yardimci olun psikolojim bozuldu bisey söykeyin beni rahatlatin.

  Saygilar
  Gülşen

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog