Buradasın Ankara Psikolog » Popüler Psikoloji » Doğduğun Aya Göre Kişiliğinizi Yorumluyoruz

Doğduğun Aya Göre Kişiliğinizi Yorumluyoruz

Yazar: Ankara Psikolog

Doğduğunuz ay ile kişiliğiniz arasında bir ilişki olabilir mi? Bu içeriğimizde her ay için kişilik özellikleri belirledik ve sizlere sunuyoruz. Bu seferlik bilimsel temelli olmadıklarını ve eğlence amaçlı olduklarını aklınızdan çıkarmayın. Keyifli okumalar.

Ocak Bebeği

Fiziksel olarak çekicidirler, giyinip süslenmeyi severler, kolay sıkılırlar ancak duygularını çok dışa vurmazlar. Kırıldıkları zaman iyileşmeleri zaman alır aslında çok hassastırlar. Yalnız çok inatlaşmaya gelmezler çünkü inadı uzatıp sizi canınızdan bezdirebilirler.

Şubat Bebeği

Soyut düşünmeyi severler, zekidirler. Kişilikleri değişkendir. Çekicidirler, arkadaşları arasında en seksi olanlardır. Biraz maymun iştahlı olabilirler. Sessiz ve utangaçtırlar ama dürüst ve sadıktırlar. Kararlıdırlar, özgürlüklerine düşkündürler. Kolayca incinebilir, sinirlenebilirler ama ustalıkla gizlerler. Tutkuludurlar, eğlenmeyi severler. Romantiktirler ama içten, çok dışa vurmazlar.

Mart Bebeği

Sevecendirler, insanları kendilerine çekerler. Utangaç, sırlarla dolu bir yapıları vardır. Cömerttirler, huzuru ve sakinliği severler. Başkalarına karşı çok hassas davranırlar. Kolay sinirlenirler aynı zamanda kıymet bilirler. Duygularını nadiren gösterirler. Dikkatlidirler başkalarının davranışlarını tartarak hareket ederler. Eğer bu yazıyı 5 dakika içinde paylaşırlarsa, 8 gün içinde yeni bir aşka yelken açarlar.

Nisan Bebeği

Yumuşak huyludurlar ve fedakârdırlar. Eğlencelidirler ve espriden anlarlar. Konuşkandırlar, kibar ve sempatik tavırları vardır. Detaylara dikkat ederler. Sadıktırlar, iyi takım arkadaşı olurlar. Çevrelerindekileri neşelendirip ortamın havasını değiştirmede üstlerine yoktur. Sporu, müziği ve seyahat etmeyi çok severler.

Mayıs Bebeği

İnatçıdırlar. Motivasyonları her zaman yüksektir ve kararlıdırlar. Keskin düşünceleri vardır. Kolay sinirlenirler. Dikkat çekerler ve bundan hoşlanırlar. Sistematiktirler, hayal kurmayı severler. Edebiyat ve sanata ilgilidirler. Karşı cinse karşı utangaçtırlar. Evde kalmaktan hiç hoşlanmaz gezmeye bayılırlar.

Haziran Bebeği

İnsanların etrafında olmaya bayılırlar, yeni arkadaşlar edinmekten ve dışa dönük olmaktan hoşlanırlar. Flört etmeyi çok severler. Koleksiyon yapmaya bayılırlar. Güzel filmler seçerler ve günün birinde ünlü bir oyuncu olabilirler. Önümüzdeki 6 gün içinde yeni biriyle tanışıp yakın arkadaş olabilirler, tabi ki bu yazıyı paylaşırlarsa! 5 dakika içinde!

Temmuz Bebeği

Gizemlidirler. Karmaşıktırlar, kolay kolay anlaşılmazlar. Kendi başlarına olmaktan gurur duyarlar. Tanınırlar, kolay teselli edilirler ve dürüsttürler. İnsanların duygularını önemserler, düşünceli ve arkadaş canlısıdırlar. İnsanlara eşit davranırlar, provoke edilmedikleri sürece sinirlenmezler. Kolay kırılır zor iyileşirler.

Ağustos Bebeği

Dışadönük bir kişiliğe sahiptirler. Risk alır ve ilgi çekmekten zevk alırlar. Kendilerinden emindirler. İntikam alırlar. Anlaşması ve konuşması kolay insanlardır. Konuşmaktan ve şarkı söylemekten hoşlanırlar. Güvenilmemekten nefret ederler. Hayal güçleri çok gelişmiştir. Her zaman şüphecidirler.

Eylül Bebeği

Aktif ve dinamiktirler. Acelecidirler ama genellikle çabuk pişman olurlar. İlgiye bayılırlar. Arkadaşlarının problemlerini çözmeyi severler. Çok arkadaşları vardır. Duygusal ve inatçıdırlar. Hafızaları iyidir. Kendilerini ve başkalarını iyi motive ederler. Gezmeyi ve keşfetmeyi severler.

Ekim Bebeği

Sohbet etmeye bayılırlar. Kendilerini seven insanları severler. Bazı şeyleri merkeze koymaktan hoşlanırlar. Yalan söylerler ama rol yapmazlar. Arkadaşlarını önemserler. Cesur ve korkusuz bir tarafları vardır. Kolayca kırılır ama kolayca affederler. Son derece zeki, dikkat çekici ve seksidirler.

Kasım Bebeği

Güvenilir ve sadıktırlar. Tutkulu ve tehlikeli olabilirler. Nasıl eğlenileceğini iyi bilirler. Seksi ve gizemlidirler. Bazen aşırı duygusal olabilirler. İnsanlarla kolay kaynaşırlar. Korkusuz ve bağımsızdırlar. Kalabalıkta kendilerini belli ederler. Şakacıdırlar. Fazla gizemli olabilirler.

Aralık Bebeği

Sadık ve cömerttirler. Her konuda rekabet edebilirler. Sabırsızdırlar, aceleci davranırlar. Heveslidirler ve organizasyonlarda etkilidirler. Kolay konuşulan ama zor anlaşılanlardandırlar. Akıllarında hep bir fikir vardır. Hassastırlar. Şaka yapmayı çok severler , aktif bir zihinleri vardır. Kararsızlıkları yüzünden gecikmeler yaşarlar. Sevmeyi bilirler kolaylıkla incinirler ama kolayca iyileşmezler.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !