Friends Sevenlerin İçini Isıtacak Kameralar Arkasından 10 Fotoğraf

Sanıyoruz ki hayatlarında bir defa bile olsun televizyon tarihinin en başarılı dizilerinden Friends’i izlemeyen yoktur. (Varsa bile bir an önce başlamasını tavsiye ediyoruz.) 10 sezon boyunca süren, “Acaba benim de Chandler, Ross, Joey, Phoebe, Rachel ve Monica gibi arkadaşlarım olsaydı nasıl olurdu?” sorusunu izleyen herkese sordurtan bu harika sitcom şüphesiz herkese farklı anlamlar ifade ediyordu.

Çok sevdiğimiz bu oyuncuların gerçek hallerini ve sahne arkasındaki görüntülerini görmek eminiz ki sizin de içinizi ısıtacak ve belki açıp bir bölümü tekrar izlemenizi sağlayacak.

Bize arkadaşlığın ne kadar güzel bir şey olduğunu hatırlatan ve geride binlerce eğlenceli, hüzünlü anılar bırakan bu güzel diziyi tekrar hatırlayalım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bu yazı 1400 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog