Buradasın Ankara Psikolog » Cinsel Yaşam » Sevgilinizin Sizinle Sadece Seks İçin Birlikte Olduğunu Anlamanın 10 Yolu

Sevgilinizin Sizinle Sadece Seks İçin Birlikte Olduğunu Anlamanın 10 Yolu

Yazar: Ankara Psikolog

Cinsellik sevginin en önemli taraflarından birisi. Ancak birisi sizinle sadece seks yapmak için birlikte oluyorsa, işin içinde tahmin ettiğimiz kadar sevgi olmayabilir. Peki sevgilinizin sizinle sadece seks için birlikte olup olmadığını nasıl anlarsınız?

1.Sizinle hiç gerçek bir buluşmaya çıkmaz.

Size gerçekten âşık olan biri sizinle planlar yapar, dışarıda yeni yerlere gitmeyi ister. Fakat sizinle seks için birlikte olan birisi genelde bunları teklif etmez. Daha çok akşam vakti evinize gelmeyi veya buluşmaları gece vaktine ayarlamaya çalışır.

2.Geceyi hiç sizin evinizde geçirmez.

Böyle biri gece beraber film izledikten ya da ilişkiye girdikten sonra genelde evden ayrılmak ister. Ertesi gün meşgul olduğunu veya erken kalkması gerektiğini söyler.

3.Gün içinde sizinle iletişime geçmez.

Sağlıklı bir ilişkide günün her saati birbirinizden haberdar olursunuz. Partnerinizin ne yaptığını, nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ama böyle biriyle birlikteyseniz, o genelde telefonlarınıza çıkmaz veya kısa mesajlarla sizi geçiştirir.

4.Sadece geceleri arar.

Cem Yılmaz’ın dediği gibi geceleri “uyudun mu?” mesajı çeken kişiler işte bunlardır. Akıllarına yalnızca geceleri gelirsiniz ve kendini sizin yanınıza gelmeye ikna etmeye çalışır.

5.Sizi asla başkalarına tanıtmaz.

Olur da kalabalık bir ortamda, aile veya arkadaşlarının yanında buluşursanız genelde sizi bu insanlara tanıtmayacaktır. Sizi gerçekten önemseyen biri, kendi yakınlarına sizi tanıtmak için çırpınır.

6.Sizin aileniz veya arkadaşlarınızla ilgisizdir.

Size gerçekten âşık bir sevgili, ailenizi, arkadaşlarınızı hatta evcil hayvanınızı tanımak ister, onunla ilgili sorular sorar. Ama sadece sizinle seks yapmayı düşünen biri için bunlarla harcayacağı vakit yoktur.

7.Sürekli seks yapmak ister.

Konu ne olursa olsun konuşmayı bir şekilde sekse getirir, esprileri bile cinsellik içerir.

8.Alkol vazgeçilmezidir.

Bu kişilerle dışarıda buluştuğunuzda veya evde vakit geçirirken içtiğiniz şey genelde alkol olur. İkinizin de sarhoş olmasını sağlayarak konuya daha çabuk gelmeye çalışır.

9.Kezban veya Türk kızı olursunuz.

Doğal olarak her zaman seks yapmak istemezsiniz. Başka şeyler yapıp, seksi reddettiğinizde şakayla da karışık olsa size Kezban, Türk kızı gibi saçma tanımlamalar yapmaya çalışır. Koşarak uzaklaşın.

10.Sosyal medyada arkadaşınız olmak istemez.

Böyle birisi diğer fırsatları elinden kaçırmamak için sizinle ilişkide olduğunu sosyal medya üzerinden göstermek istemez. Bu yüzden arkadaşlık tekliflerinizi reddeder veya başka bahaneler öne sürer.

Kaynak: http://www.oshodi.tv/2015/09/10-clear-signs-he-is-faking-love-just.html

 

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !