Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Sevgilinizin Sizi Hak Etmediğini Gösteren 5 İşaret

Sevgilinizin Sizi Hak Etmediğini Gösteren 5 İşaret

Yazar: Ankara Psikolog

İlişkiler bize mutluluk vermek için var. Ama bazen karşımızdaki insan bize mutluluktan çok sıkıntı verebilir. Peki sevgilinizin sizi hak etmediğini nasıl anlarsınız?

Sizi kullandığını hissediyorsanız..,

İnsalar bazen kendi çıkarları için karşıdaki kişiyi kullanabilir. Fakat bu durum bir romantik ilişkide oluyorsa o ilişkinin geleceğinden çok fazla şey beklemeyin. Sizin mesleğinizi, paranızı ya da sosyal statünüzü kendi amaçları için kullanan biriyle beraberseniz ilişkinize bir an önce son vermelisiniz.

Sizi yalnızca dış görünüşünüz için seviyorsa…

Güzellik sadece yüzeyseldir. Eğer dış görünüşünüz için sevildiğinizi hissediyorsanız, partnerinizin iç dünyanızla yeteri kadar ilgilenmediğini fark ettiyseniz, onunla yolları ayırmanın vakti gelmiş demektir.

Ailenizle tanıştırdığınızı hayal edemiyorsanız…

Herkes birlikte olduğu kişiyi ailesiyle tanıştırmak ister çünkü bu ilişkiniz için çok önemli bir adımdır. Fakat devamlı ortaya çıkan problemler yüzünden, ailenizle partnerinizi tanıştırmayı daha hiç düşünmediyseniz ilişkinizi gözden tekrar gözden geçirmelisiniz.

Kendini, sizi sevdiğinden daha çok seviyorsa…

Yüzleşmesi zor olan durumlardan birisi de, kendinizi, kalbinde sizin için bir yer ayırmayan biriyle bulduğunuz andır. İnsanın kendini sevmesi önemlidir fakat konu romantik ilişkiler olunca, karşı tarafa da kalbinizde yeteri kadar yer vermelisiniz.

İlişkinizde güven yoksa…

Eğer partnerinize güvenemiyorsanız ya da geçmişte güveninizi kıran bir olay yaşanmışsa, her şeyi geride bırakıp sadece yolunuza devam edin. Çünkü her ilişki için güven en önemli unsurdur ve onu yeniden inşa etmek hiç kolay değildir

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !