Bu Sene Sevgililer Gününden Kaçmanız İçin 10 Yol

Eğer Sevgililer Gününü yalnız geçiriyorsanız bu günü yok saymayı seçebilir, kendinize adayabilir ya da boykot edebilirsiniz. Bu günü kutlamak normal olduğu kadar boykot etmek de normaldir. Eğer siz de bu yıl Sevgililer gününden kaçmak isteyenlerin arasındaysanız sizin için çeşitli önerilerimiz olacak.

 1. Nasıl olsa kış, hava soğuk bunu fırsata çevirip tüm gününüzü evde geçirebilirsiniz. Dışardaki tüm o aşk atmosferine yakalanmamış olursunuz.
 2. Sahip olduğunuz tüm takvimlerden 14 Şubat sayfasını koparabilir, elektronik eşyalarınızın tarihini 15 Şubat’a ayarlayabilirsiniz, böylece 14 Şubat hiç yaşanmamış olur.
 3. Eğer canınız sinemaya gitmek istediyse kan ve dehşet dolu bir filmi seçebilirsiniz. Eminiz ki salonda tek bir çift bile olmayacaktır.
 4. Her zaman ertelediğiniz o sıkıcı işinizi yapabilirsiniz. Hem sizi oyalamış olur.
 5. Size Sevgililer Gününde ne yapacağınızı soran mesajlara geri dönmemeyi seçebilirsiniz. Hatta belki de direk silersiniz.
 6. Mümkünse dışarda akşam yemeyi yemeyin eğer mutlaka dışarda yemek zorundaysanız da fast food restoranlarını tercih edebilirsiniz.
 7. Televizyonunuzu açmayın ya da başka bir haftaya ait programları izleyin.
 8. 14 Şubat’ı bu günü önemsemeyecek kadar küçük veya büyük insanlarla geçirmeyi tercih edin ki Sevgililer Günü konusu bile açılmasın.
 9. Kesinlikle ve kesinlikle sosyal paylaşım sitelerinden uzak durun. Aman diyoruz, sakın!
 10. Stresinizi atmak, kafanızı boşaltmak için spor salonuna gidin. Sanmıyoruz ki çiftler bu günü sporda geçirsin.
Bu yazı 1061 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Online Psikolojik Testler
psikolojik testler
Bu siteye,Klinik Psikolog, Psikolojik Testler, Depresyon Testi, Takıntı Testi, Aşk Testi, Kıskançlık Testi, Ankara Psikolog Tavsiye, Psikolog Ankara Adresleri, Pedagog, Çocuk Psikoloğu, Aile Danışmanı, Evlilik danışmanı, Cinsel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Fobiler, Yaşam Koçu, Takıntılar, Psikolojik Testler anahtar kelimeleri ile ulaşıldı. Ankara Psikolog