Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Sevgililer Gününü Kutlamanın 8 Romantik Yolu

Sevgililer Gününü Kutlamanın 8 Romantik Yolu

Yazar: Ankara Psikolog

Sevgililer Günü kapıya dayanmışken çoğu insan bu günü nasıl geçireceğine dair plan yapma telaşı içinde. Herkes kendince planlar yapıp en fazla eğleneceği yolu bulmaya çalışırken biz de aklında fikir olmayan okuyucularımıza 10 farklı kutlama planı sunuyoruz. Keyifli okumalar.

Sevgililer Gününde Yalnız Keyif

1

İlk maddemiz bu günü yalnız geçirenler için geliyor. Sevgililer Günü’nde yalnız olmak olumsuz bir şey olmak zorunda değil. Bu günü ve geceyi kendi başınıza bir kutlama havasında geçirebilirsiniz. 14 Şubat’ı kendinizi şımartmak için bir fırsat olarak görebilirsiniz. Güne güzel bir kahvaltıyla başlayabilir, uzun zamandır gitmek istediğiniz bir filme ya da oyuna gidebilirsiniz. Kendi kendinize yapabileceğiniz planlar sınırsızdır, tadını çıkarın.

Bir demet gül

2

Kulağa klasik gelse de 14 Şubat’ta “Seni seviyorum” demenin en iyi yollarından bir tanesi sevdiğinize vereceğiniz bir demet güldür. Tabi ki tercih ettiğiniz çiçekler gül olmayabilir ama kırmızı güller geleneksek olarak güzelliğin ve aşkın simgesi olarak görüldüğü için risksiz bir seçimdir.

Sevgililer için değil arkadaşlar için bir gün

3

Sevgililer Günü birbirine aşık çiftlerin kutladığı bir gün olarak görülse de siz bu günü arkadaşlarınızla da kutlayabilirsiniz. 14 Şubat’ı arkadaşlarınızı mutlu edip, sevindireceğiniz bir gün olarak görebilir, isterseniz onlar için tatlı Sevgililer Günü kartları hazırlayabilirsiniz.

Sanki ilk buluşmanızmış gibi…

4

Bu sene 14 Şubat’ı ilişkinizin başlangıcındaki o güzel anlara dönmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz. İlk buluşmanızdaki o tatlı heyecanı hatırlamak için sevgilinizle ilk buluşmanızı canlandırabilirsiniz. O günü hatırlamak ikiniz için de eğlenceli olabilir.

Romantik bir buluşma

5

Bazen en güzel hediye birbirinize ayırdığınız kesintisiz zamandır. Sevgililer Günü’nü özel kılmak için evinizden çıkmak zorunda değilsiniz. Evinizde de romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Telefonlarınızı kapatıp günü tamamen birbirinize ayırmak ikinizin de birbirinize verebileceği en iyi hediyelerden bir tanesidir.

Tatlı sevgiliniz için tatlılar

6

Zor Ölüm sersi için Bruce Willis neyse Sevgililer Günü için çikolata da odur fazla söze gerek yok.

Kendiniz bir kutlama kartı hazırlayın

7

Kendi emeklerinizle hazırladığınız bir kutlama kartı eminiz ki sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Ona hazır bir kart almak yerine kendi ilişkinizi daha çok yansıtan bir kart hazırlayabilirsiniz.

Ne evlilik teklifi mi dediniz?

8

Sevgililer Günü’nü romantik ve unutulmaz kılmak istiyorsanız sevgilinize evlenme teklifi etmek için bu günden daha iyi bir seçenek olamaz. Umuyoruz ki cevabı olumlu olur 🙂

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !