Buradasın Ankara Psikolog » İlişkiler » Erkeklerin Gözünden Aşk

Erkeklerin Gözünden Aşk

Yazar: Ankara Psikolog

Aşk hayata en çok renk katan duygulardan bir tanesi ve herkes kendince aşkı tecrübe ediyor. Bu yazımızda erkeklerin ağzından sevgi, aşk dolu küçük hikayeleri bir araya getirdik. Görmek isteyen gözlerle baktığımızda sevgiyi hayatımızın her anında görmeye başlayabiliriz.

  • Kız arkadaşımla yan yana uzanmış gökyüzünü izliyorduk. Dilek tutmak için yıldız kaymasını bekliyordu ama uyuyakaldı. O uyuduktan sonra bir yıldız kaydı, tek dileğim de onun tüm hayallerinin gerçekleşmesi oldu.
  • Küçük bir çocukken annem bana hoşlandığım kızlar hakkında yalnızca iki soru sorardı: gözleri ne renk ve neyli dondurma sever? Şimdi 40 yaşındayım annem aramızda ayrılalı çok uzun zaman oldu ama hala onun yeşil gözlerini ve çikolata parçacıklı dondurma sevdiğini çok iyi hatırlıyorum tıpkı eşim gibi.
  • Eşimle ne zaman kavga etsek kızımız kendini yere atıp kavga etmemizi önlemek için bir yerlerini incitmiş gibi yapar. Geçtiğimiz gün kızımız uyurken tartışıyorduk, seslerimizi duyunca uyanıp yanımıza geldi, kötü bir rüya gördüğünü ve onunla beraber yatmamı istedi. Bir süre sonra ikimizde uykuya daldık, böylece kavgamız sona ermiş oldu. Kızım her zaman olduğu gibi büyük bir kavgayı önledi.
  • Kız arkadaşımla çok yolunda giden bir ilişkimiz vardı birbirimiz için mükemmel olduğumuzu hem biz hem de çevremizdeki herkes görüyordu. Birlikte yaşamaya karar verdiğimizde arkadaşlarımız ilişkimizde sorunlar çıkacağını ve ilişkimizin zarar göreceğini söyledi. Ancak söylediklerinin tam tersi oldu diyebilirim ilişkimizde ortaya çıkan tek şey ben evde tişörtle gezerken onun kalın kazaklar giriyor olmasıydı. Bu da ilişkimize zarar verecek en son şeydi zaten.
  • Çok zor bir boşanma sürecinden geçmiştim ve bir tatile ihtiyacım vardı. Dinlenmek için bir arkadaşımın yazlığına gittim tek istediğim sakince dinlenmekti. Yeni bir ilişki fikri aklımda bile yoktu ama orada benimle aynı şehirden gelmiş, hayatından kaçmaya çalışan bir kadınla tanıştım. Tahmin edebileceğimden çok daha fazla ortak noktamız ortaya çıktı ve şimdi hiç aklımda yokken tekrar bir ilişkideyim ve çok mutluyum.
  • Bebeğimiz ilk seslerini çıkartmaya başladığından beri eşimi sevindirmek için gizlice “anne” demesi için uğraşıyorum. Bir gün işten erken çıkıp eve geldiğimde sessizce odaya girdim ve eşimin bebeğimize “baba” kelimesini öğretmeye çalıştığını gördüm.

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Yorumunuzu Bekliyoruz !